ODB22071-48HB10A
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1799-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ODB22071-48HB10A
תיאור
FAN IMP MTRZD 221.5X71MM 48VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מאיצים ממונעים 48VDC עגול - קוטר‎ ‏221.5 מ"מ כדור ‎618.0 CFM‎‏ (17.30 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
הספק (Watts)
130 W
יצרן
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV, UR
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏221.5 מ"מ
משקל
lbs‏ 3.1‏ (1.4‏ ק"ג)
רוחב
71.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
2.7A
זרימת אוויר
‎618.0 CFM‎‏ (17.30 מ"ק/דקה)
תחום מתח
36 ~ 56VDC
לחץ סטטי
2.410‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 600.0‏)
חומר - מסגרת
אלומיניום
סוג מסב
כדור
חומר - להב
תרמו-פלסטי
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-40°C