ODB9733-12HB
מק"ט מוצר של DigiKey
1053-1700-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ODB9733-12HB
תיאור
FAN BLOWER 96X33MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 12VDC מרובע/מעוגל - אורך 96 מ"מ × גובה 96 מ"מ כדור ‎33.0 CFM‎‏ (0.924 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ODB9733-12HB דגמים
קטגוריה
רעש
56.0dB
יצרן
הספק (Watts)
9.4 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus
גודל / מידה
מרובע/מעוגל - אורך 96 מ"מ × גובה 96 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.780A
רוחב
33.00 מ"מ
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC