LCW CRDP.PC-LQLS-5H7I-1-350-R18
מק"ט מוצר של DigiKey
475-LCWCRDP.PC-LQLS-5H7I-1-350-R18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
תיאור
LED OSLON COOL WHITE 5000K SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED OSLON® SSL 150 לבן, קר 5000K 2.95V 350mA 150° 1212 (3030 מטרי)
קטגוריה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
132lm/W
יצרן
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
70
סדרה
זרם - מקס'
800mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זווית צפייה
150°
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1212 (3030 מטרי)
CCT‏ (K)
5000K
מארז ההתקן של הספק
SMD
שטף ב- 25°C, זרם - בדיקה
136lm (121lm ~ 150lm)
גודל / מידה
אורך 0.118‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (3.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - בדיקה
350mA
גובה - מקובע (מרבי)
0.062‏ אינץ' (1.58‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
2.95V
התנגדות תרמית של המארז
9.6°C/W