ADJH22005
מק"ט מוצר של DigiKey
255-5879-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADJH22005
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 5VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
3.75VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
20 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
20 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
50 A
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
מתח מיתוג
‎480VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏24000‏
התנגדות סליל
25 Ohms
זרם סליל
200 mA