CB1A-R-M-12V | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 255-2171-ND |
יצרן | |
תיאור | RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | ממסרים לכלי-רכב SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל הרכבה בשלדה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח מחייב-שחרור 1.2VDC |
יצרן Panasonic Electric Works | זמן פעולה 15 ms |
סדרה | זמן שחרור 15 ms |
אריזה בתפזורת | מאפיינים נגד, אטום - במלואו |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה בשלדה |
סוג סליל ללא נעילה | תצורת הסיומת חיבור מהיר - 0.250 אינץ' (6.3 מ"מ) |
זרם סליל 134 mA | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
צורת מגע SPST-NA (1 Form A) | הספק סליל 1.6W |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 40 A | התנגדות סליל 89.5 Ohms |
מתח מיתוג 14VDC - נקוב | מספר מוצר בסיס |
מתח מחייב-פעולה 7VDC |