DK1A-24V-F | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 255-2060-ND |
יצרן | |
תיאור | RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 42 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | DK1A-24V-F דגמים |
קטגוריה | תצורת הסיומת פין PC |
יצרן | ערכי איטום אטום - במלואו |
סדרה | מתח מחייב-פעולה 16.8VDC |
אריזה תיבה | מתח מחייב-שחרור 2.4VDC |
סטטוס החלק פעיל | זמן פעולה 10 ms |
סוג ההרכבה | זמן שחרור 8 ms |
מתח סליל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 65°C |
צורת מגע SPST-NA (1 Form A) | חומר מגע תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO) |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 10 A | סוכנות הרשאות CSA, UR, VDE |
מתח מיתוג 250VAC, 125VDC - מקס' | סוג ממסר |
עומס - מיתוג מקסימלי VA2500, W1250 | התנגדות סליל 2.88 kOhms |
זרם סליל 8.3 mA | מספר מוצר בסיס |