HEV2AN-P-DC24V
מק"ט מוצר של DigiKey
255-4143-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HEV2AN-P-DC24V
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 24VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
30 ms
מתח סליל
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 55°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi)
מתח מיתוג
1000VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
20000W
סוג ממסר
זרם סליל
80 mA
התנגדות סליל
300 Ohms