ECH-U1H101JX5
מק"ט מוצר של DigiKey
PCF1316TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCF1316CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCF1316DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECH-U1H101JX5
תיאור
CAP FILM 100PF 5% 50VDC 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF קבלי ציפוי 30V 50V פוליפנילן סולפיד (PPS), מצופה מתכת - מגובב 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECH-U1H101JX5 דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
סיומת
פדי הלחמה
מתח נקוב - AC
30V
יישומים
שימוש כללי
מתח נקוב - DC
50V