ECQ-E2473KFW
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ECQ-E2473KFW-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECQ-E2473KFW
תיאור
CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.047 µF קבלי ציפוי 250V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECQ-E2473KFW דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.177‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 4.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
250V