EEU-FC1E101S | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | P10269-ND |
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EEU-FC1E101S דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 188.5 mA @ 120 Hz |
אריזה בתפזורת | זרם אדווה בתדר גבוה 290 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | עכבה 350 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.441 אינץ' (11.20 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 1000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |