HHR-120AAB23
מק"ט מוצר של DigiKey
P013-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HHR-120AAB23
תיאור
BATTERY NIMH 1.2V 1.15AH 4/5AA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4/5AA 1.2 V ניקל מימת-מתכת סוללות נטענות (שניוניות) 1.15Ah
קטגוריה
קיבול
יצרן
גודל / מידה
קוטר 0.57‏ אינץ' x‏ גובה 1.69‏ אינץ' (14.5‏ מ"מ x‏ 43.0‏ מ"מ)
סדרה
תצורת הסיומת
ראש שטוח (לא מתארך)
אריזה
בתפזורת
קצב פריקה
230mA
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
זרם טעינה תקני
120mA