10TCE330M
מק"ט מוצר של DigiKey
P123524TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P123524CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P123524DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10TCE330M
תיאור
CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
תיאור מפורט
330 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 10 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
10TCE330M דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D4
מתח - נומינלי
10 V