16TQC47MYFT
מק"ט מוצר של DigiKey
P123511TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P123511CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P123511DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
16TQC47MYFT
תיאור
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 16 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏55‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
16TQC47MYFT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Panasonic Industry
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.059‏ אינץ' (1.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D15
מתח - נומינלי
16 V