20SEP47M
מק"ט מוצר של DigiKey
P16310-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20SEP47M
תיאור
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 20 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 45mOhm 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
20SEP47M דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Panasonic Industry
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
94.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.89 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
20 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
45mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C