25TQC22MYFD
מק"ט מוצר של DigiKey
P123508TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P123508CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P123508DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25TQC22MYFD
תיאור
CAP TANT POLY 22UF 25V 2917
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 25 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏60‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
25TQC22MYFD דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Panasonic Industry
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D2
מתח - נומינלי
25 V