35SEK82M
מק"ט מוצר של DigiKey
P122627-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35SEK82M
תיאור
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 25mOhm 1000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
35SEK82M דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
48 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
960 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
82 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
35 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
25mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C