50SEK33M אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Panasonic Industry
קיים במלאי: 710
גיליון נתונים
33 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 35mOhm 1000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
50SEK33M
מק"ט מוצר של DigiKey
P122631-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50SEK33M
תיאור
CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
50SEK33M דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Panasonic Industry
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
42.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
850 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
50 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C