6SEPC470MW+TSS
מק"ט מוצר של DigiKey
P16422CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P16422TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
6SEPC470MW+TSS
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 7mOhm 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
6SEPC470MW+TSS דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Panasonic Industry
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
280 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
5.6 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
6.3 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
7mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C