6TPE150MAPB
מק"ט מוצר של DigiKey
P16208TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P16208CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P16208DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
6TPE150MAPB
תיאור
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 47
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 1411 (3528 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
6TPE150MAPB דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Panasonic Industry
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
קיבוליות
150 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
B2
מתח - נומינלי
6.3 V