72SXE82M
מק"ט מוצר של DigiKey
10-72SXE82M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
72SXE82M
תיאור
CAP ALUM POLY 82UF 20% 72V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
82 µF 72 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 28mOhm 1000 שעות ב-125°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C
יצרן
Panasonic Industry
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
49 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
980 mA @ 100 kHz
סוג
פולימר
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
82 µF
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
72 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm