CB1-R-M-24V
מק"ט מוצר של DigiKey
255-3411-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CB1-R-M-24V
תיאור
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרים לכלי-רכב SPDT (1 Form C) 24VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
יצרן
Panasonic Electric Works
זמן פעולה
15 ms
סדרה
זמן שחרור
15 ms
אריזה
צינור
מאפיינים
נגד, אטום - במלואו
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סוג סליל
ללא נעילה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
זרם סליל
84 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח סליל
24VDC
חומר מגע
סגסוגת כסף, נטולת קדמיום
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
הספק סליל
2W
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A
התנגדות סליל
287 Ohms
מתח מיתוג
‎28VDC - נקוב
מספר מוצר בסיס
מתח מחייב-פעולה
14VDC