CB1A-R-M-12V
מק"ט מוצר של DigiKey
255-2171-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CB1A-R-M-12V
תיאור
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממסרים לכלי-רכב SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל הרכבה בשלדה
קטגוריה
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
יצרן
Panasonic Electric Works
זמן פעולה
15 ms
סדרה
זמן שחרור
15 ms
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
נגד, אטום - במלואו
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סוג סליל
ללא נעילה
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
זרם סליל
134 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח סליל
12VDC
חומר מגע
סגסוגת כסף, נטולת קדמיום
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
הספק סליל
1.6W
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A
התנגדות סליל
89.5 Ohms
מתח מיתוג
‎14VDC - נקוב
מספר מוצר בסיס
מתח מחייב-פעולה
7VDC