DK1A-24V-F
DK1A-24V-F
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DK1A-24V-F
מק"ט מוצר של DigiKey
255-2060-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DK1A-24V-F
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DK1A-24V-F דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
אריזה
תיבה
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
10 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
8 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CSA, UR, VDE
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2500‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
2.88 kOhms
זרם סליל
8.3 mA