הייצור של DSC2002R0L הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 2,404
גיליון נתונים
onsemi
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
Toshiba Semiconductor and Storage
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 12
קיים במלאי: 171
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 50 V 500 mA 160MHz 200 mW הרכבה משטחית Mini3-G3-B-B
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DSC2002R0L
מק"ט מוצר של DigiKey
DSC2002R0LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DSC2002R0LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DSC2002R0LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSC2002R0L
תיאור
TRANS NPN 50V 0.5A MINI3-G3-B-B
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
DSC2002R0L דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
120 ב-150mA, 10V
יצרן
הספק - מקס'
200 mW
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - מעבר
160MHz
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג טרנזיסטור
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - קולט (Ic) (מקס')
500 mA
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
50 V