ECA-1EM100I
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ECA-1EM100ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ECA-1EM100ITB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1EM100I
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
זרם אדווה בתדר גבוה
85 mA @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
25 V
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C