ECA-1EM100I | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 10-ECA-1EM100ICT-ND - סרט חתוך (CT) 10-ECA-1EM100ITB-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר גבוה 85 mA @ 10 kHz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.472 אינץ' (12.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | סוג ההרכבה |
מתח - נומינלי 25 V | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-85°C | מספר מוצר בסיס |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |