ECA-1HM102B
מק"ט מוצר של DigiKey
P19529CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P19529TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1HM102B
תיאור
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
תיאור מפורט
1000 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
ECA-1HM102B דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.05 A @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
1.785 A @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C