ECA-1HM330
ECA-1HM330
מק"ט מוצר של DigiKey
P5180-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1HM330
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
תיאור מפורט
33 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
ECA-1HM330 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
110 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
187 mA @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C