ECA-1JHG330
מק"ט מוצר של DigiKey
P5580-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1JHG330
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECA-1JHG330 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
200 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C