ECA-1JM100
ECA-1JM100
מק"ט מוצר של DigiKey
P5189-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1JM100
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
תיאור מפורט
10 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
ECA-1JM100 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
70 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
119 mA @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C