ECA-1VM100I
מק"ט מוצר של DigiKey
P19549CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P19549TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECA-1VM100I
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECA-1VM100I דגמים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
60 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
102 mA @ 10 kHz
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C