ECE-A1EKS101Q | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-85°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECE-A1EKS101Q דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 85 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | ריווח מוליכים 0.098 אינץ' (2.50 מ"מ) |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.236 אינץ' (6.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | סוג ההרכבה |
מתח - נומינלי 25 V | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 1000 שעות ב-85°C | מספר מוצר בסיס |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |