ECE-A1EKS101Q
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ECE-A1EKS101QCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ECE-A1EKS101QTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECE-A1EKS101Q
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 1000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECE-A1EKS101Q דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
85 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
25 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-85°C
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C