ECQ-E2473KFW | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 10-ECQ-E2473KFW-ND |
יצרן | |
תיאור | CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.047 µF קבלי ציפוי 250V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ECQ-E2473KFW דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |
יצרן | סוג ההרכבה חור מעבר |
סדרה | מארז / תיבה |
אריזה בתפזורת | גודל / מידה אורך 0.406 אינץ' x רוחב 0.177 אינץ' (10.30 מ"מ x 4.50 מ"מ) |
סטטוס החלק פעיל | גובה - מקובע (מרבי) 0.492 אינץ' (12.50 מ"מ) |
קיבוליות | סיומת פיני PC |
טולרנס ±10% | ריווח מוליכים 0.295 אינץ' (7.50 מ"מ) |
מתח נקוב - DC 250V | יישומים שימוש כללי |