ECW-F2105JA
מק"ט מוצר של DigiKey
P13744-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-F2105JA
תיאור
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF קבלי ציפוי 125V 250V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECW-F2105JA דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.713‏ אינץ' x‏ רוחב 0.335‏ אינץ' (18.10 מ"מ x‏ 8.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.583‏ אינץ' (14.80‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125V
יישומים
תדר גבוה, מיתוג
מתח נקוב - DC
250V