ECW-F2155JA
מק"ט מוצר של DigiKey
P13746-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-F2155JA
תיאור
CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
תיאור מפורט
1.5 µF קבלי ציפוי 125V 250V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-F2155JA דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.740‏ אינץ' x‏ רוחב 0.413‏ אינץ' (18.80 מ"מ x‏ 10.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.673‏ אינץ' (17.10‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125V
מתח נקוב - DC
250V