ECW-F2474JAQ
מק"ט מוצר של DigiKey
P14248-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-F2474JAQ
תיאור
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 125V 250V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-F2474JAQ דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.331‏ אינץ' (13.00 מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.752‏ אינץ' (19.10‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125V
מתח נקוב - DC
250V