ECW-F2W225JA
מק"ט מוצר של DigiKey
P14210-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-F2W225JA
תיאור
CAP FILM 2.2UF 5% 450VDC RADIAL
תיאור מפורט
2.2 µF קבלי ציפוי 84V 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-F2W225JA דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.740‏ אינץ' x‏ רוחב 0.504‏ אינץ' (18.80 מ"מ x‏ 12.80‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.764‏ אינץ' (19.40‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
84V
מתח נקוב - DC
450V