ECW-FA2J104J
מק"ט מוצר של DigiKey
PCF1582-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FA2J104J
תיאור
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF קבלי ציפוי 141V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECW-FA2J104J דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.717‏ אינץ' x‏ רוחב 0.205‏ אינץ' (18.20 מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.409‏ אינץ' (10.40‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
141V
יישומים
תדר גבוה, מיתוג
מתח נקוב - DC
630V