ECW-FA2J105J
מק"ט מוצר של DigiKey
PCF1570-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FA2J105J
תיאור
CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
תיאור מפורט
1 µF קבלי ציפוי 141V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FA2J105J דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 1.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.437‏ אינץ' (26.00 מ"מ x‏ 11.10‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.638‏ אינץ' (16.20‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
141V
מתח נקוב - DC
630V