ECW-FA2J124J
מק"ט מוצר של DigiKey
PCF1581-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FA2J124J
תיאור
CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
תיאור מפורט
0.12 µF קבלי ציפוי 141V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FA2J124J דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.717‏ אינץ' x‏ רוחב 0.217‏ אינץ' (18.20 מ"מ x‏ 5.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.425‏ אינץ' (10.80‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
141V
מתח נקוב - DC
630V