ECW-FE2J104PD
מק"ט מוצר של DigiKey
P124888-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2J104PD
תיאור
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF קבלי ציפוי 141V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2J104PD דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 1.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (26.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.531‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
141V
יישומים
EMI‏, שיכוך RFI, תדר גבוה, מיתוג, פולס גבוה, DV/DT‏
מתח נקוב - DC
630V