ECW-FE2J154QD
מק"ט מוצר של DigiKey
P124898-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2J154QD
תיאור
CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
תיאור מפורט
0.15 µF קבלי ציפוי 141V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2J154QD דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 1.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (26.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.531‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
141V
מתח נקוב - DC
630V