ECW-FE2J225J
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ECW-FE2J225J-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2J225J
תיאור
CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL
תיאור מפורט
2.2 µF קבלי ציפוי 141V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2J225J דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 1.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.630‏ אינץ' (26.00 מ"מ x‏ 16.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.906‏ אינץ' (23.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
141V
מתח נקוב - DC
630V