ECW-FE2W105J
מק"ט מוצר של DigiKey
P16845-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2W105J
תיאור
CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
תיאור מפורט
1 µF קבלי ציפוי 84V 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2W105J דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.689‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (17.50 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.512‏ אינץ' (13.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
84V
מתח נקוב - DC
450V