ECW-FE2W154K
מק"ט מוצר של DigiKey
P19179-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2W154K
תיאור
CAP FILM 0.15UF 10% 450VDC RAD
תיאור מפורט
0.15 µF קבלי ציפוי 84V 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2W154K דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (13.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
84V
מתח נקוב - DC
450V