ECW-FE2W334K
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ECW-FE2W334K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2W334K
תיאור
CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD
תיאור מפורט
0.33 µF קבלי ציפוי 84V 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2W334K דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (13.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.472‏ אינץ' (12.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
84V
מתח נקוב - DC
450V