ECW-FE2W475J
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ECW-FE2W475J-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2W475J
תיאור
CAP FILM 4.7UF 5% 450VDC RADIAL
תיאור מפורט
4.7 µF קבלי ציפוי 84V 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2W475J דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 1.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.472‏ אינץ' (26.00 מ"מ x‏ 12.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.748‏ אינץ' (19.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
84V
מתח נקוב - DC
450V