ECW-FE2W684K
מק"ט מוצר של DigiKey
P19175-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECW-FE2W684K
תיאור
CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD
תיאור מפורט
0.68 µF קבלי ציפוי 84V 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
מודלים EDA/CAD
ECW-FE2W684K דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.689‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (17.50 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
מתח נקוב - AC
84V
מתח נקוב - DC
450V