EEE-FH1A331L
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEE-FH1A331LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-EEE-FH1A331LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEE-FH1A331LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-FH1A331L
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏ 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEE-FH1A331L דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
390 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
10 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C